Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Informacje o sklepie

Sklep internetowy eleneo.pl istnieje na polskim rynku usług e-commerce od 2012 roku. Od tego momentu sukcesywnie zdobywa zaufanie setek tysięcy klientów wychodząc na przeciw rosnącym oczekiwaniom Klientów. Umożliwiamy Państwu szeroki wybór produktów nie tylko z dziedziny szeroko pojętej elektroniki użytkowej. Naszą ofertę stanowią produkty największych polskich i zagranicznych producentów i dystrybutorów. W 2015 roku postanowiliśmy wprowadzić na rynek własną markę akcesoriów elektronicznych pod nazwą DlaKierowcy.pl która za cel będzie stawiać dostarczenie nowoczesnych rozwiązań 

 

Stale rozwijamy nasz Dział Obsługi Klienta oraz dział logistyczny. Zdecydowaną większość oferowanych produktów posiadamy fizycznie w naszych magazynach, natomiast pozostałą część produktów posiadamy w magazynach naszych dostawców z których mogą zostać wysłane bezpośrednio do naszych Klientów lub mogą zostać sprowadzone do naszego punktu odbioru osobistego znajdującego się w siedzibie naszej firmy.

 

Jesteśmy ekipą młodych ludzi dla których priorytetem stawianym podczas sprzedaży jest zadowolenie naszych Klientów. Zachęcamy do zaufania właśnie nam!

pixel